Красилівське ЛВУМГ повідомляє

Красилівське ЛВУМГ ставить Вас до відома, що згідно план-графіку спільних зупинок ГРС Красилівського ЛВУМГ по ПАТ «Хмельницькгаз» на 2017 рік, газорозподільна станція буде виведена з експлуатації у відповідності:

Медовий Спас

В обласному центрі відбудеться фестиваль «Медовий Спас». Організатор заходу, виконавчий комітет Хмельниької міської ради, запрошує усіх бажаючих бджолярів взяти участь у фестивалі, який відбудеться 18-20 серпня 2017 року, та презентувати на виставці-ярмарку медову продукцію, поділитись своїм мистецтвом і знаннями щодо розведення і тримання бджіл, отримання різних сортів меду тощо.

УВАГА!!!

Старосинявським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради впроваджується послуга "ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ" - як новий вид тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини у сім'ї на період подолання дитиною та її батьками складних життєвих обставин .