З метою підтримки родин ФОТО

З метою підтримки родин

Працівниками соціальних служб селищної ради та поліцейський офіцер громади регулярно здійснюються виїзди у населені пункти громади з метою надання допомоги та консультацій родинам, котрі опинилися у різних складних життєвих обставинах.

Селищний голова провів особистий прийом громадян ФОТО

Селищний голова провів особистий прийом громадян

Сьогодні селищний голова Віталій Здебський провів особистий прийом громадян. На прийомі побувало  6-ро  осіб, які зверталися з приводу надання консультації  у вирішенні особистих і робочих питань. Розглянуто 4 особистих звернень,  2 колективних.

Спільний виїзд з метою роз’яснення правил протипожежної безпеки ФОТО

Спільний виїзд з метою роз’яснення правил протипожежної безпеки

Працівниками соціальних служб  селищної ради та рятувальниками Хмельницького районного управління ГУ ДСНС в Хмельницькій області (смт Стара Синява)  регулярно здійснюються виїзди у населені пункти громади з метою надання допомоги та консультацій родинам, котрі опинилися у різних складних життєвих обставинах.

Поліцейські офіцери громади розповіли про роботу за 2023 рік ФОТО

Поліцейські офіцери громади розповіли про роботу за 2023 рік

Сьогодні поліцейські офіцери громади представили звіт про роботу за 2023 рік – інформували про стан забезпечення законності, охорони публічного порядку, свобод і законних інтересів громадян на території Старосинявської територіальної громади. Були присутні працівники органу місцевого самоврядування, служб, з яким найбільш тісно пов’язана робота поліцейських офіцерів громади.

Працюємо разом для перемоги ФОТО

Працюємо разом для перемоги

Жителі сіл Пилявка та Карпівці спільно із працівниками  Пилявківської сільської бібліотеки-філіалу та місцевого клубу долучились до акції "Подаруй тепло".