Фото без описуСьогодні, 9 січня 2024 року, виповнюється рік з  дати загибелі нашого захисника  Степана СІНЧУКА із Олексіївки.

Вічна пам'ять Герою!

Дата та місце народження: 11 січня 1974 року село  Олексіївка, Старосинявського району, Хмельницької області.

Дата та місце загибелі: 9 січня 2023 року біля населеного пункту Кам‘янка,  Донецької області.

Звання: солдат

Позивний: «Бендера» з 110 ОМБр

Сінчук  Степан Вікторович народився  11 січня 1974 року в селі  Олексіївка, Старосинявського району,  Хмельницької області.

Навчався у Пилявській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Згодом закінчив професійно-технічне училище в селі Пилява. Трудову біографію розпочинав  механізатором у місцевому колгоспі "Дружба",  а згодом   працював на будівництві в м. Київ.

Одружений.  Із   дружиною   Зінаїдою Петрівною  виховували п’ятьох  дітей.

У Сінчука Степана залишилися: донька Сінчук Анастасія, дружина Сінчук Зінаїда та мама Сінчук Любов.
З початком повномасштабної війни Степан Вікторович добровольцем пішов  у  Збройних Сили  України боронити рідну землю від ворожої навали.

На фронті був механіком- водієм БМП механізованого взводу військової частини. Солдат героїчно загинув  під час виконання службових обов’язків 9 січня 2023 року внаслідок обстрілу з протитанкового ракетного комплексу біля населеного пункту Кам‘янка Донецької області. Смерть пов’язана з виконанням  обов’язків військової служби.

11 січня 2023 року Герою виповнилося б 49 років.

Вічна пам'ять  захиснику  України! Доземний уклін, щирі співчуття родині!