У  громаді надзвичайники перевірили стан пічного опалення у приватних будинках ФОТО

У громаді надзвичайники перевірили стан пічного опалення у приватних будинках

Із настанням похолодання, коли поділка термометра фіксує нижче 8 градусів Цельсія,  працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій зазвичай перевіряють готовність до опалювального сезону житло мешканців, які обігріваються пічками.  Цього разу працювали на території сіл Уласово-Русанівка та Теліжинці спільно із старостою Іваном Луценком. Надзвичайники назвали головні та найпоширеніші помилки, які стають причиною пожеж.

Селищний голова провів особистий прийом громадян ФОТО

Селищний голова провів особистий прийом громадян

Селищний голова Віталій Здебський провів особистий прийом громадян. На прийомі побувало  5-ро  осіб, які зверталися з приводу надання консультації  у вирішенні особистих і робочих питань. Розглянуто 4 особистих звернень, одне колективне.

Юристи системи БПД допоможуть підліткам з 14 років звернутися до суду щодо неналежного батьківського виховання НОВИНИ

Батьки або люди, які їх замінюють (опікуни чи піклувальники), зобов’язані піклуватися про дітей: виховувати їх, дбати про їхнє здоров’я, фізичний та духовний розвиток, захищати їхні права. Та що робити, якщо батьки ухиляються від своїх батьківських обов’язків, порушуючи в такий спосіб права дитини?

З нагоди  Дня соціального працівника України НОВИНИ

З нагоди Дня соціального працівника України

Сьогодні, напередодні професійного свята працівників соціальної сфери, селищний голова Віталій Здебський зустрівся із працівниками, які  трудяться у комунальних установах селищної ради, пов’язаних із соціальним захистом родин, дітей з особливими потребами та одиноких пристарілих громадян.

Прийом показників розпочато! ВАЖЛИВО

Прийом показників розпочато!

Нагадуємо, як і завжди, про потребу передати показники лічильників електроенергії. За жовтень це потрібно зробити в проміжку з 30 жовтня до 3 листопада.

Зробили благоустрій зупинок своїми силами ФОТО

Зробили благоустрій зупинок своїми силами

На території  Адампільського старостинського округу у співпраці старости, місцевого агроформування та мешканців наведено благоустрій  сільських зупинок в Адамполі, Перекорі та Липках.

Чергова поїздка на лінію фронту ФОТО

Чергова поїздка на лінію фронту

Старосинявська громада продовжує працювати в тилу для всебічної підтримки українських захисників. За сприянням  селищного голови Віталія Здебського  в черговий раз здійcнили поїздку на лінію фронту та завезли  бійцям  необхідні речі.

Щиро дякуємо за підтримку та розуміння! НОВИНИ

Щиро дякуємо за підтримку та розуміння!

Адміністрація "КНП Старосинявська  багатопрофільна лікарня" висловлює щиру подяку жителям громади, які сьогодні долучились до здачі крові -  01 листопада 2023р.