Офіційна заява СБУ щодо запровадження в Україні надзвичайного стану

Рішення влади про запровадження надзвичайного стану по всій Україні є необхідним та виваженим. Проте підстав для тривоги наразі немає. Робота задля найбільш ефективного захисту нашої країни та безпеки триває.    Заяву стосовно запровадження надзвичайного стану опублікували на офіційній сторінці Служби безпеки України.

Допомога сім’ям, що потребують державної підтримки на Гіді

Хочете оформити статус багатодітної сім'ї, отримати державну допомогу як одинока мати або прийняти рішення про утворення прийомної сім’ї? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.  Підготували для вас добірку послуг для багатодітних сімей та таких, що потребують державної підтримки.

ПОНАД СТО ВУЛИЦЬ ГРОМАДИ ПІДЛЯГАЮТЬ ПЕРЕЙМЕНУВАННЮ

Відбулося чергове засідання комісії з упорядкуваннь вулиць Старосинявської селищної ради, яке провів перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик.

Прийнято закон, за яким 10% коштів від продажу земель комунальної власності вилучатимуться до держбюджету

15 лютого 2022 року Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі тютюнових виробів" (№5719 від 01.07.2021).

21 ЛЮТОГО – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Міжнародний День рідної мови відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Мова кожного народу самобутня, розкриває менталітет і традиції нації, формує свідомість людини. Для тих, хто прагне удосконалювати свої знання з рідної мови у фонді центральної бібліотеки громади є чимало нових книг з історії походження мови, граматики, дослідників української мови.

Офіційна заява СБУ щодо подій на сході України

Сьогоднішні події на тимчасово окупованій території України є черговим витком гібридної війни проти нашої держави. Весь світ бачить, що заради досягнення своїх інтересів терористи, керовані країною-агресором, здатні піти на будь-які провокації, аби вкотре безпідставно звинуватити Україну в загостренні ситуації.

У ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ…

У центрі  Старої  Синяви біля  Свято-Покровського храму відбулися заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні та полеглих воїнів АТО. Жителі селища, депутати селищної ради, працівники установ, структурних підрозділів Старосинявської громади із квітами та лампадками прямували до місця проведення заходу на мітинг-реквієм. Учасники заходу прийшли вшанувати світлу пам'ять загиблих в мирний час - бійців та мирних жителів, і віддати шану полеглим у боротьбі за незалежність та цілісність України.

16 ЛЮТОГО – ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Сьогодні з нагоди Дня Єднання, оголошеного указом Президента України Володимира Зеленського, на території Старосинявської громади відбулася акція Єднання. Участь у заходах взяли представники місцевого самоврядування, представники організацій та установ, які працюють на території громади, військові, поліцейські офіцери громади, рятувальники, працівники культури, учасники АТО/ООС, громадські активісти, які зібралися на центральній площі містечка біля пам’ятника українському Кобзареві Тарасу Шевченку. Піднято Державний Прапор України, звучав Гімн України.

ПОДЯКА

Вчора 15 лютого 2022 року ветерани Афганістану Старосинявщини відзначали 33-ю річницю виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан. Старосинявська громадська організація ветеранів Афганістану висловлює щирі слова вдячності депутату Старосинявської селищної ради Андрію Анатолійовичу Сопруку за співпрацю, підтримку учасників бойових дій в Афганістані.