Фото без описуВідбулося чергове засідання комісії з упорядкуваннь вулиць Старосинявської селищної ради, яке провів перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик.

Члени комісії розглянули назви вулиць у містечку Стара Синява – (їх понад 30, у селах – понад 70) - проаналізували назву кожної, на які звертали увагу у своїх письмових зверненнях громадські діячі. Комісією складено список назв вулиць, які потребують перейменування. Назва кожної вулиці має пройти громадське обговорення. Напрацьовано алгоритм дій, вказаний в діючому законодавстві.

За виконанням доручення комісії в населених пунктах громади та Старій Синяві закріплено старост та членів комісії, розроблено зразки протоколів проведення зборів щодо перейменування вулиць, наголошено активізувати роботу з межах дотримання карантинних заходів відповідної зони. Понад сто вулиць громади згідно запитів та закону підлягають перейменуванню (див. Список вулиць).

За матеріалами засідання комісії