Шановні мешканці громади!

Ситуація станом на 09.00 03 червня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає 100 діб війни в Україні з часу повномасштабного вторгнення Російської Федерації на мирну Україну.

Шановні жителі Старосинявської громади!

Завтра, 3 червня 2022 року, оголошено днем жалоби на території Старосинявської територіальної громади у зв’язку з прощанням із загиблим Героєм – РУСИМ Ігорем Петровичем, 1965 року народження. Похоронна процесія з м.Хмельницького буде рухатися через Стару Синяву близько 9.00 - 9.40 до Пасічни.

Cтаросинявські податківці спільно з представниками громади забезпечують наповнення бюджету під час воєнного стану

Днями начальник Старосинявської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Галина Гук взяла участь у виробничій нараді з представниками Cтаросинявської селищної ради, під час якої розглянуто питання проведення спільних заходів, спрямованих на сплату сум грошових зобов’язань в умовах воєнного стану та погашення податкового боргу платників податків, як основних джерел наповнення бюджетів громад.

ПІДТРИМКА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ:  СПРАВУ ПРОДОВЖУЄМО

ПІДТРИМКА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ: СПРАВУ ПРОДОВЖУЄМО

Станом на 30.05.22 сьогодні з часу повномасштабного вторгнення в Україну зареєструвалося на території Старосинявської громади 3046 внутрішньо переміщених осіб, з них понад 360 дітей, на даний час понад 1502 ВПО залишаються проживати в громаді. Продовжують прибувати переселенці з міст України, де ведуться важкі бої: Запоріжжя, Донецька, Луганська та Лисичанська. Повертаються в Київ, Київську область.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ

Правила поведінки на воді для дітей. Літо - прекрасна пора, коли стовпчики термометрів показують понад 25 градусів. Вода в річках, озерах, водоймах і морі  поступово прогрівається і відкривається пляжний сезон. А це означає, що не буде зайвим ще раз обговорити всі правила поведінки на воді для дітей, адже саме вони найчастіше наражаються на небезпеку.

Змінено порядок розрахунку суми доплати до мінімального страхового внеску для зарахування до страхового стажу неповного місяця роботи.

З 30 квітня 2022 року змінено порядок розрахунку суми доплати до мінімального страхового внеску для зарахування до страхового стажу неповного місяця роботи. Для врахування до страхового стажу неповного місяця роботи як повний доплата до суми страхових внесків за раніше відпрацьований неповний місяць визначається виходячи з мінімальної заробітної плати на дату здійснення доплати.