За 2022 рік понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг

Понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг. Цієї цифри Гід досяг менше ніж за рік. Щодня команда Мінцифри доповнює та оновлює Гід у режимі реального часу для того, щоб взаємодія держави та громадян була комфортнішою і простішою.

Шановні мешканці громади!

Ситуація  станом на  14.00  28 червня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає  125-а доба війни в Україні.

Шановні жителі Старосинявської громади!

Сьогодні 28 червня ми відзначаємо одне з головних державних свят – День Конституції України. У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України - Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

У ДОБРУ ПУТЬ, ВИПУСКНИКИ!

Теплої червневої пори відбулася офіційна частина випускного вечора на подвір’ї Старосинявського ліцею ім.О.Романенка у Старій Синяві. Прийшли привітати випускників перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради Олександр Пузирук.

Вітання селищного голови випускникам-2022

Дорогі випускники! Шановні учні, вчителі, батьки! Червневої літньої пори завжди відбуваються випускні вечори - довгоочікуване свято випускників. Перегортаємо ще одну сторінку  гарного освітянського літопису – наші випускники стають на поріг  самостійного життя.

ОБГОВОРЕНО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СЬОГОДЕННЯ

Сьогодні під головуванням першого заступника селищного голови Олександра Попика відбулася розширена робоча он-лайн нарада зі старостами, діловодами громади, під час якої обговорено актуальні питання сьогодення, наголошено на проблематиці їх вирішення та заплановано методи роботи.

Шановні мешканці громади!

Ситуація  станом на  14.00  23 червня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає  120-а доба війни в Україні, 4 місяці повномасштабної війни.

НАШІЙ ЗЕМЛЯЧЦІ ВРУЧИЛИ ВИСОКУ НАГОРОДУ

Мельниченко  (Жук) Анжелу Юріївну, родом зі Старої Синяви,  лікаря  із тридцятип’ятирічним медичним стажем, нагородили Відзнакою Головного управління розвідки Міністерства оборони України – медаллю «За сприяння воєнній розвідці України»  ІІ ступеня.  Медаль лікарю особисто вручив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-майор Кирило Буданов.

ПОПЕРЕДИЛИ ВІДПОЧИВАЛЬНИКІВ НА ХРИСТОСОВІ

На берегах водойм Старосинявської громади, де найчастіше відпочивають мешканці, рятувальники 34-ої державної пожежно-рятувальної частина 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області під час рейду провели  чергові роз’яснювальні бесіди з відпочиваючими і та вручили  тематичні листівки.