«Точка дотику» НОВИНИ

«Точка дотику»

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» у співпраці з Всеукраїнською Асоціацією громад  за підтримки Міністерства освіти і науки України, спільно з Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії реалізує проект «Точка дотику». Метою проекту є соціальна адаптація та формування навичок, необхідних для повсякденного життя людей, які втратили зір.

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські Шкільні ліги» розпочато… ФОТО

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські Шкільні ліги» розпочато…

01 березня 2024 року у Старосинявській громаді продовжились змагання «Пліч-о-пліч шкільні ліги Хмельниччини» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО», серед дівчат 9-х класів і молодші з волейболу. Серед команд юних волейболісток, які приймали участь у змаганнях велася запекла боротьба за перемогу. У трійку кращих ввійшли:

Обговорено кроки в межах руху України до членства в Європейському Союзі НОВИНИ

Обговорено кроки в межах руху України до членства в Європейському Союзі

У четвер, 1 лютого у місті Берлін, Німеччина, відбулась зустріч Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної та Державної міністерки у справах Європи та клімату Німеччини Анни Люрманн. На зустрічі обговорили подальші кроки в межах руху України до членства в Європейському Союзі та підтримку Німеччини на цьому шляху.