Держаудитслужбою виявлено втрати та відшкодовано ресурси місцевих бюджетів

Працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за десять місяців поточного року зафіксували 112 млн грн втрат та встановили 986 млн грн порушень законодавства у сфері закупівель. Державні аудитори з початку року забезпечили понад 27 млн грн відшкодування втрат місцевого і державного бюджетів та попередили 419 млн грн порушень законодавства з публічних закупівель.

Проєкт для полегшення процедури  звернення громадян за житловою субсидією НОВИНИ

Проєкт для полегшення процедури звернення громадян за житловою субсидією

В Україні впроваджується експериментальний проєкт, який дає можливість максимально полегшити процедуру звернення громадян за житловою субсидією (постанова Уряду від 13.06.2023 № 601 “Про реалізацію експериментального проекту щодо удосконалення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”).

17 експертів - медиків готові відповісти на ваші запитання про щеплення та вакцини на національному порталі з імунізації НОВИНИ

Національний портал з імунізації створений для потреб медиків, студентів, фармацевтів, педагогів та громадськості. І передусім батьків, які планують вакцинацію своїх дітей і прагнуть дізнатися більше про ефективність вакцин, епідеміологічну ситуацію, графік щеплень тощо.

Держбюджет на 2024 рік ухвалено: основні показники для громад НОВИНИ

Держбюджет на 2024 рік ухвалено: основні показники для громад

Асоціація міст України розпочала роботу над проєктом держбюджету-2024 з активної участі в бюджетних консультаціях,  відстоювала інтереси  місцевого самоврядування при підготовці змін до Бюджетного кодексу в проєкті №10037 та надавала пропозиції для забезпечення сільських, селищних, міських бюджетів у 2024 році. Наразі головний фінансовий документ ухвалено. АМУ наводить основні його характеристики.

Сьогодні Міжнародний день вишивальниць ФОТО

Сьогодні Міжнародний день вишивальниць

10 листопада святкують Міжнародний день вишивальниць. Його почали відзначати нещодавно - з 2013 р., але цю дату обрано невипадково. Вона співпадає з Днем святої Параскеви Іконійської, великомучениці III сторіччя. Усі шанувальники вишивки вважають Параскеву П’ятницю покровителькою їхньої праці.

Співпрацю розпочато ФОТО

Співпрацю розпочато

Сьогодні 10 листопада 2023  року розпочато співпрацю та роботу Старосинявської селищної ради із Летичівським відділом  ДРАЦС у Хмельницькому районі Хмельницької області   щодо виконання делегованих повноважень в сфері державної реєстрації актів цивільного стану та прийому документів на повторну видачу свідоцтв та витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, реєстрації народження в рамках комплексної електронної публічної послуги «єМалятко» через адміністраторів ЦНАП.  Так, Відділом державної реєстрацї актів цивільного стану та місця проживання Старосинявської селищної ради цього дня:

Відбулося засідання виконкому ФОТО

Відбулося засідання виконкому

Перший заступник селищного голови Олександр Попик провів  засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 27 членів виконкому. Хвилиною мовчання члени виконкому вшанували пам'ять загиблих Героїв.

Відповіді на найпоширеніші питання про вакцинацію доступні на Національному порталі з імунізації, - МОЗ ВАЖЛИВО

В Україні працює Національний портал з імунізації. Це інформаційний ресурс для медиків, студентів, фармацевтів та українців, які шукають доказову інформацію про вакцини та щеплення. На порталі консультують 16 експертів-медиків, які надають роз’яснення стосовно рутинної вакцинації, інформацію про 24 вакцинокеровані інфекції та їхню профілактику, ефективність вакцин. Для фармацевтів та медиків на порталі оновлюють інформацію щодо актуальних змін у нормативних документах. Також розміщують дані щодо захворюваності та наявності в країні вакцин.