Надійного оберегу вам, захисники миру! ФОТО

Надійного оберегу вам, захисники миру!

Старосинявська громада в черговий раз відправила на передову адресні посилки допомоги нашим військовим, котрі захищають мирні землі України від країни-агресора на різних напрямках  лінії фронту.

Відбулися  урочистості до Дня працівника сільського господарства ФОТО

Відбулися урочистості до Дня працівника сільського господарства

Щорічно у третю неділю листопада відзначається  День працівників сільського господарства в Україні. Це – свято усіх, хто серцем і душею, розумом і руками, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це – свято дбайливих господарів на землях України.

Об’єднана штурмова бригада «Лють» ВАЖЛИВО

Об’єднана штурмова бригада «Лють»

На виконання доручення Президента України, 13 січня 2023 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 30 про утворення як юридичної особи публічного права міжрегіональний територіальний орган Національної поліції – Департамент поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють».

Зареєстровано народження за комплексною послугою єМАЛЯТКО!!! ФОТО

Зареєстровано народження за комплексною послугою єМАЛЯТКО!!!

Вітаємо щасливих батьків із народженням дітей та можливістю скористатись державним сервісом — комплексною послугою єМалятко. Після тривалої перерви відновлено прийом документів щодо реєстрації народження малюків за комплексною послугою єМалятко. Адміністратори ЦНАП на підставі поданих документів формують заяву і передають її через портал Дія до Летичівського відділу ДРАЦС у Хмельницькому районі Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) та інших органів згідно заяви. Не пізніше наступного робочого дня адміністратори Центру отримують готовий результат послуги — свідоцтво про народження.  Тому батькам не потрібно нікуди їхати, вони отримують документи на місці, безпосередньо в ЦНАП.

Вітання селищного голови з Днем працівників сільського господарства ВІТАННЯ

Вітання селищного голови з Днем працівників сільського господарства

Шановні аграрії! Сьогодні вдруге за роки незалежної України вам, як ніколи, довелося збирати цьогорічний урожай в складні часи воєнного стану… Дозвольте висловити слова глибокої вдячності та поваги вам, низький уклін вам, що продовжуєте та підтримуєте хліборобську справу.

Вибухи на Хмельниччині 16 листопада. Що відомо НОВИНИ

Вибухи на Хмельниччині 16 листопада. Що відомо

На Хмельниччині 16 листопада о 7:30 ранку було чутно вибухи. Спрацювали сили протиповітряної оборони. Про це повідомив перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Обговорили актуальні питання під час засідання виконкому ФОТО

Обговорили актуальні питання під час засідання виконкому

Сьогодні перший заступник селищного голови Олександр Попик провів засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 26 членів виконкому. Хвилиною мовчання члени виконкому вшанували пам'ять загиблих Героїв.