Фото без описуСтаросинявська громада в черговий раз відправила на передову адресні посилки допомоги нашим військовим, котрі захищають мирні землі України від країни-агресора на різних напрямках  лінії фронту.

За підтримки фонду "Розвиток рідного Поділля" та народного депутата України Віктора Бондара за сприянням селищного голови Віталія Здебського передали  адресно бійцям – нашим землякам, котрі несуть службу на Харківському та Запорізькому напрямках, необхідні теплі речі. Частину речей селищний голова Віталій Здебський передав нашому земляку Олександру Ткачуку особисто, інші відправили адресно завдяки працівникам відділення «Нової пошти» у Старій Синяві. Дякуючи їм за співпрацю, надіємося на оперативну швидку доставку.

Дякуємо усім небайдужим родинам, які активно беруть участь у допомозі військовим України. Незважаючи на важкий час, що нині доводиться переживати українцям, мешканці нашої громади єднаються для допомоги. Час показує – в єдності ми сила!

Продовжуємо трудитися в тилу для всебічної підтримки українських захисників.

Щира вдячність усім, хто підтримав!

Кожен крок нашої допомоги необхідний для підтримки воїнів.

Міцного оберегу вам, захисники! Нехай кожен день наближає перемогу!

Виконком селищної ради