Холокост 1932-33 років.  Загальнонаціональна хвилина мовчання ВАЖЛИВО

Холокост 1932-33 років. Загальнонаціональна хвилина мовчання

В останню суботу листопада Україна традиційно вклоняється усім вбитими голодом у роки геноциду. Загальнонаціональним заходом до Дня пам'яті жертв голодоморів є хвилина мовчання. Припинивши на хвилину розмови 25 листопада 2023 року о п’ятнадцятій годині, ми виразимо скорботу та глибоку пошану загиблим від геноциду 1932 – 1933 років.

«Гідності хай промінь не згасає» ФОТО

«Гідності хай промінь не згасає»

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. З нагоди відзначення 10-ї річниці Революції Гідності та Свободи в Старосинявській бібліотеці для дітей з учнями 5-А класу (класовод І. П. Гавришко) Старосинявського ліцею ім. О.Романенка проведено патріотичну годину «Гідності хай промінь не згасає».

Самодіяльні  колективи підтримують захисників ФОТО

Самодіяльні колективи підтримують захисників

Працівники Старосинявського  центрального Будинку культури «Ритм» продовжують свій культурний фронт і проводять благодійні концерти в сільських закладах культури громади.

«Нескореним захисникам присвячується» … ФОТО

«Нескореним захисникам присвячується» …

18 листопада 2023 року  в залі  ПСП "Обрій"  (с.Теліжинці) за участю працівників культури та аматорів Старосинявської селищної ради відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України "Нескореним захисникам присвячується".

Проходив тиждень з основ безпеки життєдіяльності ФОТО

Проходив тиждень з основ безпеки життєдіяльності

До Старосинявського ліцею ім.О. Романенка завітали працівники 34 ДПРЧ 4ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області з метою проведення спільного тематичного заходу в рамках тижня з основ безпеки життєдіяльності.

Крадіжка електроенергії – злочин! ВАЖЛИВО

Крадіжка електроенергії – злочин!

Незважаючи на роботу енергетичної галузі в надзвичайно складних умовах, важливість забезпечення розрахунків між суб’єктами ринку та підготовки до зими, є споживачі, які зумисно нехтують своїми зобов’язаннями, зазначеними в Правилах роздрібного ринку електроенергії (ПРРЕЕ), та споживають електричну енергію поза обліком. Але вкрадена енергія – це не тільки збитки оператора системи розподілу (обленерго). Це недоотримані кошти постачальниками, виробниками електричної енергії, оператором системи передачі. Злодійські дії впливають на всі ланки енергетичної галузі.

Деcята річниця Революції Гідності НОВИНИ

Деcята річниця Революції Гідності

День Гідності та Свободи – одне із знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.