Триває процедура подачі правок і пропозицій до законопроєкту №10037 НОВИНИ

Триває процедура подачі правок і пропозицій до законопроєкту №10037

Рада не підтримала зміни до Бюджетного кодексу. Сьогодні Законопроєкт № 10037 щодо перенаправлення "військового" ПДФО із місцевих бюджетів до державного бюджету відправили на повторне друге читання. ВАГ вітає таке рішення Верховної Ради.

Встановили пам’ятний знак культури кулястих амфор ВАЖЛИВО

Встановили пам’ятний знак культури кулястих амфор

У центрі містечка Старої Синяви  нещодавно встановлено пам’ятний знак культури кулястих амфор - спільноті давніх людей, яка у ІУ-ІІІ тисячоліттях до нової ери мешкала на території Польщі, Німеччини та України.

Концепція інформаційної експозиції «Придивись» приурочена до Європейського дня  боротьби з торгівлею людьми ВАЖЛИВО

Концепція інформаційної експозиції «Придивись» приурочена до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня, напередодні Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні спільно з Міністерством соціальної політики України та Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з протидії торгівлі людьми, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справ Королівства Норвегія та Міністерства юстиції Швеції, розпочинає нову інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ», з метою попередження торгівлі людьми та популяризації правил безпеки під час міграції.

Діти з 14 років можуть самостійно звертатися по допомогу до юристів з питань позбавлення батьківських прав НОВИНИ

Батьки зобов’язані піклуватися про своїх дітей. Але що робити, коли вони не виконують свої обов’язки щодо дитини або навіть шкодять їй? Тоді може постати питання про позбавлення батьківських прав. Як відбувається цей процес та як підлітку отримати допомогу юриста, розповідаємо далі.

Щоби діти зростали у щасливих родинах НОВИНИ

Щоби діти зростали у щасливих родинах

З липня 2023 року на території  Старосинявської громади розпочав роботу потужний проект "Забезпечення системного реагування на потребу дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів та дітей групи ризику" від ГО "Ліга соціальних працівників України" в рамках реалізації проекту Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

До уваги платників податків — фізичних осіб щодо мінімального податкового зобов’язання НОВИНИ

Фізичні особи, які мають у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі. постійному користуванні) земельні ділянки, шо розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове зобов'язання.

Сьогодні відбулося засідання виконкому ФОТО

Сьогодні відбулося засідання виконкому

Селищний голова Віталій Здебський провів  засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 28 членів виконкому. Хвилиною мовчання члени виконкому вшанували пам'ять загиблих Героїв.

Виготовили печі-буржуйки для військових ФОТО

Виготовили печі-буржуйки для військових

«За кілька місяців в окопах буде дуже холодно і сиро, тому забезпечуємо військових «буржуйками» вже зараз,»- така позиція старости сіл Пасічна, Гречана, Рідкодуб, Харківці Анатолія Базелюка.