Фото без опису«За кілька місяців в окопах буде дуже холодно і сиро, тому забезпечуємо військових «буржуйками» вже зараз,»- така позиція старости сіл Пасічна, Гречана, Рідкодуб, Харківці Анатолія Базелюка.

Із першими жовтневими  заморозками чоловіки села Пасічна  за підтримки  директора ДП ДГ «Пасічна» Віталія Таєнчука, члена виконавчого комітету,  вже  зробили кілька печей-буржуйок на фронт для обігріву наших земляків-військових.  Саморобні печі передали  на передову депутатом селищної ради Володимиром Галишем, наразі буржуйки уже обігрівають захисників у бліндажах.

У жовтні минулого року  за сприянням керівника господарства  ДП ДГ «Пасічна» Віталія Таєнчука виготовлено працівниками господарства 11 буржуйок ,  які за сприянням селищної ради було  відправлено на передову.

Якнайшвидшої перемоги і повернення до рідних домівок нашим військовим!

За матеріалами Пасічнянського

старостинського округу