Фото без описуСтаросинявська селищна рада в силу обставин воєнного стану в країні реалізовує заходи  у сфері соціального захисту і соціального забезпечення.

А саме -  Програма "Турбота" Старосинявської селищної ради на 2021 – 2025 роки - на що сесією селищної ради спрямовано – загалом виділили 1 млн. 670,0 тис. грн на дану програму.

805 000,00 гривень (надання матеріальної допомоги на лікування військовослужбовців, які беруть або приймали участь у бойових діях під час широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну (поранення, контузія та ін.) – 100 000,00 гривень, надання матеріальної допомоги на поховання загиблих військовослужбовців, які загинули під час широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну – 600 000,00 гривень, надання матеріальної допомоги на придбання та встановлення пам’ятника загиблим військовослужбовцям, які загинули під час широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну – 60 000,00 гривень, надання одноразової матеріальної допомоги на здійснення доставки дров одному із членів сім’ї загиблого військовослужбовця – 45 000,00 гривень.

Додатково спрямували рішенням сесії ще 865000,00 гривень (надання громадянам одноразової грошової допомоги на лікування – 250000,00 гривень, надання матеріальної допомоги на лікування військовослужбовців, які беруть або приймали участь у бойових діях під час широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну (поранення, контузія та ін.) – 150000,00 гривень, надання матеріальної допомоги на придбання та встановлення пам’ятника загиблим військовослужбовцям, які загинули під час широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну – 240000,00 гривень, надання одноразової матеріальної допомоги на здійснення доставки дров одному із членів сім’ї загиблого військовослужбовця – 75000,00 гривень, надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей військовослужбовців, які, виконуючи військовий обов'язок під час широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну, отримали статус полонених або зниклих безвісти – 150000,00 гривень).

За матеріалами 39-ої чергової сесії   8-го скликання.