Фото без описуГотуючись до 80-ої річниці пам’яті з дня спалення села Сьомаки громада села організувалася для наведення благоустрою громадських місць, прибирання територій та місцевого кладовища.

Діловод  селищної ради Катерина Гурина, завідуючий Сьомаківського сільського Будинку культури Олександр Попсуй спільно із  представниками місцевих орендарів земельних паїв та мешканцями села протягом тижня працювали над наведенням  благоустрою: прибрали на території місцевого кладовища, здійснили обкошування території громадських місць, фарбування лавок в парку та пам’ятника загиблим односельчанам, зрізали аварійні дерева та прибрали територію, побілили паркан.

Матеріали необхідні для благоустрою закуплено селищною радою. Щирі слова вдячності  усім, хто долучився і надав допомогу.

Відділ комунального майна, ЖКГ та інфраструктури