Протидіяти домашньому насильству

З 25  листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція «16 днів проти насильства». Основним завдання акції є привернення уваги громадськості щодо актуальних проблем: запобігання та протидії психологічного, фізичного та економічного насильства.

Організували благодійний ярмарок

Кожна справа на підтримку захисників України – важлива та благородна. Неодноразово викладачі та вихованці Старосинявського Будинку творчості школярів виготовляли обереги для наших військових на передовій, але ось днями організували благодійну ярмарку.

ВАЖЛИВО

Сьогодні 290-а доба війни в Україні…

Шановні мешканці громади! Ситуація станом на  10 грудня  2022 року на території Старосинявської громади контрольована.  Сьогодні 290-а доба війни в Україні.Загроза завдання ворогом ракетних ударів по критичній інфраструктурі та мирних кварталах залишається. Прошу, не нехтувати сигналами повітряної тривоги, перебувати в укриттях.

ВАЖЛИВО

Як дізнатися про відключення за адресою

Шановні споживачі! АТ «Хмельницькобленерго» постійно працює над удосконаленням каналів комунікації із споживачами та над тим, щоб побудувати прозорі та комфортні взаємовідносини із вами. Саме тому, наводимо перелік сервісів, за допомогою яких ви можете дізнатися про відключення та, за потреби, поскаржитися.

Як протидіяти насильству у родинах?

У Старосинявській громаді тривають заходи Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Працівники Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді селищної ради (в.о. директора Старосинявського ЦСССДМ Інна Шуляк) спільно із працівниками поліції провели акції із учнями Новосинявського ліцею та родинами, котрі потрапили у складні життєві обставини, роз’яснювальні бесіди щодо запобігання та боротьби із проявами насилля в родинах чи інших суспільних групах.

Завтра відбудеться прощання із Героєм Олександром Тимошенком

У боях за Україну  віддав своє життя  житель містечка Стара Синява ТИМОШЕНКО Олександр Володимирович.Завтра,  09 грудня 2022 року, оголошено днем жалоби на території Старосинявської територіальної громади у зв’язку з прощанням із загиблим Героєм –  Олександром Тимошенко.

ВАЖЛИВО

Браконьєрське свавілля не має меж… проте на це є управа

У суботу 3 грудня о 19.40 год рейдовою групою Старосинявської районної організації УТМР під час охорони мисливських угідь  почули далекі постріли в районі лісового масиву урочища «Щербані», що розташоване поблизу с.Чехи.  Група у цей період часу знаходилася біля урочища «Чарівська дача». Відразу виїхали на місце, де за припущенням здійснювалися  постріли. Але, на превеликий жаль, порушників не вдалося виявити та затримати, тільки побачили далеко світло автомобільних фар на межі Старосинявської та Летичівської громад.