Фото без описуЗ 25  листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція «16 днів проти насильства». Основним завдання акції є привернення уваги громадськості щодо актуальних проблем: запобігання та протидії психологічного, фізичного та економічного насильства.

В рамках заходу «16 днів проти насильства, виконуючою обов‘язки  директора  Старосинявського  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інною Шуляк спільно з поліцейськими офіцерами громади здійснено візити у сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, та родини різних категорій.

Проведено профілактичну роботу з метою запобігання вчинення домашнього насильства над членами родин. Надано вичерпну інформацію щодо подальших дій, якщо людина  стала жертвою вчинення над нею будь-якого з видів домашнього насильства. Бережіть себе та своїх дітей!

Старосинявський  ЦСССДМ