Уроки майстерності для сільської молоді

Важливим елементом естетичного виховання молоді є згуртована робота працівників культури, педагогічних працівників та батьків. Непросто наразі вдається виконати завдання педагогіки у час воєнного стану, особливо в сільській місцевості, де немає школи. Гарною співпрацею з молоддю зарекомендувала себе завідуюча Ілятківським сільським клубом Анастасія Ревнюк, яка постійно організовує найменших жителів села для спільних справ творчості, розвиваючи в них естетику, живе спілкування та навчає виготовляти різноманітні вироби ручної роботи. Діти навчилися підтримувати один одного психологічно і розвивати творчі уміння і навички.

ВАЖЛИВО

Програма «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб»: Ще 500 переможців отримають житлові кредити на вигідних умовах

У межах програми «Житлові приміщення для ВПО», яка фінансується Урядом Німеччини через банк KfW, Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву провів 13-й відбір ще 500 переможців, які зможуть отримати іпотечний кредит під 3 % річних.

До гуманітарного хабу надійшла чергова партія допомоги для дітей ВПО

Днями Хмельниччина отримала черговий гуманітарний вантаж від благодійного фонду “Твоя опора”. Цього разу на гуманітарний хаб Хмельницької ОВА прибуло майже 2 т допомоги, призначеної для діток, що переїхали в нашу область, втікаючи від війни.

"Таланти України"

Українці-нація сильних, незламних, вільних і талановитих людей. Навіть у такі складні часи ми заохочуємо юних талантів ділитися своїми роботами, які виконані на різні теми і в різних жанрах. Так вихованці Старосинявсього будинку творчості школярів (Гурток: "Батик" керівник гуртка: Нуцаль Наталія Миколаївна) взяли участь у конкурсі "Таланти України" і отримали чудові результати:

Висадили дубову алею

У центрі села Нова Синявка працівники культури висадили алею дубків.

Відбулося засідання виконкому

Сьогодні у селищній раді проходило засідання виконавчого комітету, яке провів селищний голова Віталій Здебський за участю 28 членів виконкому. На виконкомі детально обговорили шляхи вирішення нагальних проблем та прийняли  рішення з наступних питань.

За крадіжку в умовах воєнного стану засуджено мешканця Старосинявської громади

Прокурорами Старосинявського відділу Летичівської окружної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно уродженця Житомирської області, який вчинив крадіжку на території Старосинявської територіальної громади.