Фото без опису

Старосинявським відділом Летичівської окружної прокуратури вживаються заходи представницького характеру щодо захисту інтересів держави

Так, проведеним Старосинявським відділом окружної прокуратури опрацюванням матеріалів Відділу державного нагляду (контролю) у Одеській області Державної служби з безпеки на транспорті, встановлено факт перевезення вантажу громадянином із перевищенням встановлених законодавством габаритно-вагових норм без відповідного дозволу, чим порушено положення Закону України «Про автомобільний транспорт», а тому нараховано плату за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні, яку добровільно сплачено не було.

У зв’язку із зазначеним, за результатами вжитих прокуратурою заходів представницького характеру щодо досудового врегулювання спору громадянином добровільно сплачено до бюджету понад 13 тис. грн. плати за проїзд для ТЗ,  вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні.

Сергій СУХОРЕБРИЙ,
керівник Летичівської