Фото без описуУ центрі села Нова Синявка працівники культури висадили алею дубків.

Восени найкраще закладати молоді саджанці для озеленення територій, тому для покращення екологічної ситуації працівники місцевого закладу культури (завідуюча Новосинявським сільським будинком культури Ольга Горошкевич) та працівники селищної ради у с.Нова Синявка висадили у відкритий грунт 25 саджанців дуба червоного (черешчатого).

Дубова алея тепер стане окрасою прилеглої території до пам’ятного знаку воїнам Другої Світової війни (1941-45 р.р.).

Організатори акції щиро дякують старості сіл Нова Синявка, Ілятка Віталію Васильовичу Синиці за допомогу в придбанні та доставці саджанців дуба.

Кожна акція озеленення та благоустрою є результатом гарної справи, яку підтримали мешканці села.

Старосинявський БК.