«Держава продовжить виплату соціальних допомог під час воєнного стану, звертатись за перепризначенням не потрібно» – Марина Лазебна

Марина Лазебна, Міністр соціальної політки України повідомила, що держава продовжить виплачувати призначені державні соціальні допомоги людям протягом часу дії воєнного стану плюс один місяць після його завершення. Відповідне рішення Кабінет Міністрів України ухвалив за пропозицією Міністерства соціальної політики.

ВАЖЛИВО ВЧАСНО НАДАТИ ДОПОМОГУ! ГУРТУЄМОСЯ!

Більше 20 жінок, дівчат відвідали заняття-тренінг з надання першої медичної допомоги. Перша долікарська медична допомога - це комплекс заходів, спрямованих на відновлення або збереження життя і здоров'я потерпілого. Її повинен надавати той, хто знаходиться поруч з постраждалим (взаємодопомога), або сам потерпілий (самодопомога) до прибуття медиків. Теорію одразу закріплювали на практиці, тренуючись один на одному, використовуючи всі можливі підручні засоби та манекен. Заняття тривало 2 години. Окрім того, всі присутні отримали від психологів техніки стабілізації психологічного стану у критичних ситуаціях.

ЗАКРИТИ УКРАЇНСЬКЕ НЕБО!

Сьогодні на сесії Старосинявської селищної ради прийнято рішення про підтримку звернення Президентові США, Президентові Франції, Канцлеру Німеччини, Прем’єр-міністру Великобританії, Генеральному Секретареві НАТО, Урядам та парламентам країн-членів НАТО та Послам та дипломатичному корпусу усіх держав НАТО негайно закрити небо над Україною.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Ситуація станом на 14.00 04 березня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована.

ПЕНСІЙНІ ВИПЛАТИ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ для пенсіонерів. Для безперебійної виплати пенсій та грошових допомог напрацьовано альтернативні способи виплати на час дії воєнного стану.

ОФІЦІЙНО: ГЕНШТАБ ЗСУ

Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на 06.00. 2 березня щодо російського вторгнення:

ПІДТРИМУЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ!

Колектив КНП ''Старосинявська багатопрофільна лікарня'' сьогодні перерахував одноденний заробіток на потреби Збройних Сил України. Підтримуємо чим можемо. Слава Україні! Разом переможемо!