Фото без описуСтаном на 11.00 год 02 березня 2022 року ситуація на території громади контрольована.

За добу – чотири сирени.

Вся комунальна інфраструктура, транспорт, усі комунальні служби громади працюють.

Селищна рада і штаб цивільного захисту населення і надзвичайних ситуацій працює у посиленому режимі.

Прошу довіряти лише офіційним джерелам інформації і як ніколи дотримуватися здорового глузду.

У зв’язку з агресією Російської Федерації на території України поліція посилила заходи із забезпечення правопорядку на вулицях сіл і міст держави. Поліцейські наряди та місцева самооборона забезпечують безпеку громадян та публічний порядок.

Разом з тим правоохоронці звертають увагу людей на необхідність приділяти підвищену увагу підозрілим особам та предметам. Про всі підозрілі речі, а також підозрілих осіб слід повідомляти на спецлінію поліції 102.

Зберігайте рівновагу та спокій!

Селищний голова                                                Віталій ЗДЕБСЬКИЙ