Фото без описуНа третій день Великодніх свят в селі Адампіль відбувся благодійний концерт "Христос Воскрес - Воскресне Україна".

Організаторами  мистецького  заходу   були працівники Старосинявського центрального Будинку культури «Ритм», директор  сільського будинку культури Сергій  Тукало, завідувач  сільської  бібліотеки Оксана Тукало.

Ведучі    Зоя  Ткачук  та  Олег  Поліщук розпочали  концерт такими  словами: «В житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Воно приходить разом з весною і наповнює людські серця добром і любов’ю.  На жаль, це вже третій  Великдень, який ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни. За цей час весь світ побачив приклад стійкості та звитяги української нації, героїзму української армії, невтомності українських волонтерів.  Багатовікове українське привітання: «Христос Воскрес! Воскресне Україна!» набуло особливого значення. Воскресіння Христа є воскресінням всього найкращого, що закладено Богом в людині: честі, гідності, людяності.

З вітальним  словом  до глядачів    звернувся староста села Віктор Сосняк і  оголосив  хвилину  мовчання  за  загиблими   Героями  України.

Слова  вітання  звучали  від  благочинного  Старосинявського  округу  ПЦУ отця  Михайла. Прихожани  церкви пророка  Іллі  виконали  молитву «Отче наш».

Участь  в  благодійному  концерті  взяли    гості  свята та учасники  художньої  самодіяльності Адампільського  СБК: тріо  «Елегія» та жіночий  вокальний  дует  Старосинявського ЦБК «Ритм», сімейний  ансамбль  Марії  та Павла  Кулін, ВІА Адампільського СБК, ансамбль  української  пісні  «Беріжок» у супроводі троїстих  музик, талановитий соліст Андрій Чубаков, схвильовано зі  сльозами  на  очах  прочитала  патріотичні  вірші  Катерина  Черткова.

Гарні теплі номери дарували самодіяльні артисти БК   с.Адампіль  - ансамбль "Беріжок" (муз. Інструменти Ніцевич Світлана, Богдашевський Денис, Чубаков Андрій, Остапчук Юрій, Тукало Сергій, вокал  Тукало Оксана, Вітвіцька Людмила, Кучер Люба, Фомова Ліна, Дворніцька Леся, Гнатюк Олена); подружжя Кулін Павло та Марія, працівники Пасічнянської  ДМШ та  їх учні Гавришко Марія та Богдашевський Денис.

ВІА «БК с.Адампіль» в складі:  соліста  Чубакова Андрія, клавішні - Курочкін Сергій, сопілка, гітара, тромбон - Тукало Сергій, труба - Богдашевський Денис.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих односельчан, а також усіх воїнів в російсько-українській війні.

Велика подяка учасникам та жителям с.Адампіль, що не були байдужими та завітали на концерт.

Художні  номери  відзначалися оригінальністю, професіоналізмом, гарним виконанням. У програмі  звучали  ліричні  твори про  рідний  край, про  любов  до  рідної  землі, про  воїнів, про  материнську любов та  силу  маминої  молитви, які  викликали у присутніх глибокі емоції. Також  звучали  і  веселі  пісні, які  підіймали  глядачам  настрій.

Захід  завершився  такими  словами: «Ми відзначаємо сьогодні свято Воскресіння Господнього. Його головним символом є перемога. Перемога добра. Перемога правди, перемога життя. З непохитною вірою у незворотність цих перемог ми зустрічаємо Великдень. На  початку  війни ми молилися, щоб Україна вистояла. Сьогодні -  щоб Україна перемогла».

Глядачі підтримали учасників концерту бурними оплесками та наших військових благодійним внеском. Впродовж благодійного заходу зібрано 9 тис. грн., які передані волонтерському центру «Калина» - депутатом Старосинявської  селищної  ради, волонтером Володимиром Галишем на підтримку ЗСУ.

Дякуємо всім, хто долучився до благодійного заходу і надав руку  взаємодопомоги у  нелегкий для країни час.

Нехай якнайшвидше прийде Перемога і мир на українську землю!

За матеріалами благодійного заходу