Фото без описуУ приміщенні Старосинявської селищної ради  відбулося громадське слухання з обговорення проекту детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером 6824482000:06:021:0017 та на прилеглі до неї ділянки для розміщення заводу з виробництва біоетанолу за межами с.Заставці на території Старосинявської селищної ради, Хмельницького району, Хмельницької області.

У  громадському обговоренні (слуханні) взяли участь представники інвестора,  розробники  проектної документації, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, працівники селищної ради, депутат селищної ради Леся Шафорост.

Під час слухання учасниками  озвучено ряд запитань,  на які  представники інвестора та   розробники  проектної документації надали відповіді та роз’яснення.

Сектор архітектури, містобудування селищної ради