Фото без описуНаша країна перебуває у надскладній ситуації і саме це час на обʼєднання активної громадської позиції, небайдужості та невтомної праці УСІХ, адже ЄДНАННЯ- це запорука успіху – ПЕРЕМОГИ.

Працівники  органу місцевого самоврядування спільно із жителями старостинського округу та працівником культури села Пилявка постійно організовуються для підтримки військових-земляків.

Для чергової допомоги  працівницею культури  власноруч виготовлено: теплих в’язаних рукавиць(спеціальної в’язки для військових приладів)  – 20 пар, теплі пояси – 20 шт., теплі плетені носки – 50 пар.

Салати, печиво, пироги готували  жителі: Світлана Зайко, Тетяна Гарбер, Оксана Алєксова, Ольга Стахова, Світлана Савчук, Галина Данилюк, Валентина Бондар, Галина Заїка, Любов Бобрик, Людмила Кирилюк.

Виливали свічки -  480 свічок вилила бібліотекар Оксана Собко.

Віск дали: Степан Бойко, Анатолій Антонюк, Григорій Середа, Ігор Гаврилюк, Віктор Гусар. 30 кг меду для військових  надав Ігор Гаврилюк.

Парафін допомагали купувати: Галина Данилюк, Іванна Рикун, Костянтин Панчук, Микола Панчук, ФГ «Повх М.В.», Сергій Кондратюк й окремі мешканці с.Пилявки, котрі збирали кожну копійчину для підтримки ЗСУ.

Гуртуємося і йдемо далі. Та найголовніші слова вдячності лунали й будуть звучати тим, хто зараз стоїть за нас – НЕЗЛАМНИМ ЗАХИСНИКАМ і ЗАХИСНИЦЯМ України. Ми разом працею, духом та серцем із ними. Україна вистоїть!

За матеріалами Пилявківського старостинського округу.