Фото без описуІз перших днів війни працівники селищної ради заступили на варту підтримки та допомоги захисникам територіальної цілісності України, організувавши тил підтримки у громаді. Така допомога не припинялася протягом двох років війни…

Ось днями селищний голова Віталій Здебський відправив наступний транш підтримки захисникам.

10 саморобних пічок-«буржуйок» виготовили працівники  ТОВ  «ЕлеваторБудІнвест»» (керівник Сергій Захаренко, с.Адампіль); окопні свічки 200 шт., домашні смаколики – горіхи із медом - 70 банок, які виготовила родина Алли та Юрія Лучіцьких; захисні сітки – 10 шт., котрі сплели волонтерки із с.Лисанівці. Щира подяка: Наталії Брицькій, Світлані Норик, Марії Брицькій, Світлані Демковій, Тетяні Шульгіні, Наталії Касьяновій, Оксані Новак, Ларисі Чорненькій, Оксані Лісовій, Галині Лахман, Ірині Западинчук, Наталії Яцишиній, Ользі Логвин.

Допомогу передали військовим на передову за сприянням Олександра Слизькоухого, генерального директора ТОВ "Славянське-5".

Кожен крок нашої допомоги, підтримки захисникам наближає перемогу. Спільними справами, розумінням та взаємною допомогою ми зможемо вистояти. Кожен із нас має бути воїном на своєму фронті, тоді і буде належний позитивний результат.

Міцного оберегу вам, захисники! Все буде УКРАЇНА!