Фото без описуВчора селищний голова Віталій Здебський провів  засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 32 члени виконкому. Хвилиною мовчання члени виконкому вшанували пам'ять загиблих Героїв. Під час роботи виконавчого комітету розглянуто та прийнято рішення:

1.Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін до селищного бюджету Старосинявської селищної  територіальної громади  на 2023 рік»про що детально інформувала  Інна Гноянко, начальник управління фінансів виконкому селищної ради. «Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів» на фінансування Програми шефської допомоги Збройним Силам України, які розташовані на території Хмельницької області на 2023 рік в сумі 300000,00 гривень (передбачених рішенням сесії селищної ради від 30.06.2023 року №21-39/2023) зберігаються на рахунку  військової частини А -//_ для здійснення відповідних видатків у 2024 році з урахуванням їх цільового призначення.

Даний проєкт рішення буде розглядатися сесією селищної ради.

За матеріалами виконкому