Фото без описуЗавершуючи  2023 рік,  у селищній раді  протягом двох тижнів працювала адміністративна комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Голова адмінкомісії Надія Вікарська проводила засідання, в якому  брали участь   всі члени комісії згідно реєстраційного листа.

Комісія  розглянула 2  протоколи про адміністративні правопорушення, складених працівниками сектору поліцейської діяльності №1 (смт Стара Синява) відділу поліції №1  Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій щодо порушення правил  благоустрою (належного утримання собак) та перебування в стані алкогольного сп‘яніння.

Члени адмінкомісії заслухали інформацію секретаря комісії Галини Паращиної  щодо правопорушників, розглянули детально усі подані матеріали, внесли свої пропозиції, які головуюча поставила на голосування. Складено дві постанови про адміністративне правопорушення. Загальна  сума  штрафів склала  391  грн.

Загалом за 2023 рік проведено 13 засідань адмінкомісії, розглянуто 28 протоколів, складено 27 постанов про адміністративні правопорушення.

За матеріалами адмінкомісії.