Фото без описуСьогодні, 6 грудня, біля  Дошки памяті на центральній площі селища вшанували пам'ять полеглих військових. Захід провели до Дня Збройних Сил України.

Вшанування розпочалося із покладання квітів до пам’ятних  банерів, меморіальних дощок та Дошки пам’яті героїв Старосинявської громади. Родини військових, жителі громади, духовенство та працівники селищної ради, 10-го відділу Хмельницького РТЦК та СП  зібралися всі разом, щоби віддати шану Героям та підтримати  тих, хто сьогодні служить.

Перший заступник селищного голови Олександр Попик та в.о. начальника 10-го відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Дмитро Шуляк у  своїх виступах наголошували на важливості захисту територіальної цілісності держави та вшануванню пам’яті загиблих, хвилинах скорботи, які щоденно нагадують нам про війну…

Грамотами Старосинявської селищної ради було нагороджено працівників 10 відділу Хмельницького РТЦК та СП: Холодняка Віктора Миколайовича, старшого офіцера мобілізаційного відділення; Юкала Руслана Анатолійовича,  гранатометника роти охорони, солдата; Теплуху Володимира Григоровича,  командира відділення роти охорони; Ільчука Олега Євгеновича,  командира відділення роти охорони.

Надійного оберегу вам, захисники!  Полеглим Героям – вічна пам'ять!

Відділ культури, національностей, релігій та туризму.