Фото без описуСкладні часи воєнного стану в країні обумовлюють діяльність програм розвитку селищної ради, оскільки фінансування з місцевого бюджету в основному спрямовується на допомогу ЗСУ, утримання об’єктів критичної інфраструктури, захищені статті… Тому питання ямкового ремонту доріг, благоустрою цього року  вирішувалося в рамках соціальних угод селищної ради з агропідприємствами, спільними зусиллями старост громади та самих жителів.

Поточний ремонт вулиці Бузкова с.Іванківці назрівав ще кілька років тому. Завдяки активній співпраці аграріїв, представників місцевого самоврядування вдалося вирішити проблему.  Так, щебінь 217 тонн фракції 20-40 мм. вартістю 50 тис. грн. проплатили ТОВ "Енселко Агро". Старосинявська селищна рада висловлює подяку за підтримку та розуміння ситуації начальнику відділу соціальної політики ТОВ «Енселко Агро» Олені Романенко та  менеджеру Вадиму Муравському.

Доставка щебеню 20 100 грн. проплатили ПП "М-Агро-Макс" та грейдерування 16 тис. грн. проплатили ПСП "Обрій", за що щира вдячність керівникам підприємств, депутатам селищної ради: Олегу Миколайцю та Олександру Кроту.

Перевезення  матеріалів здійснював КП"Старосинявський комунгосп" (керівник Ігор Федорчук та водій Василь Гусак).

Грейдерували  Філія "Старосинявський райавтодор" ДП "Хмельницький облавтодор" (керівник Микола Мартинюк, грейдерист Євген Брика).

На сьогодні ще одне проблемне питання з ремонтом ділянки сільської дороги вирішено спільними справами. Щира подяка усім, хто  зумів знайти час і ресурси для вирішення проблеми. Нехай ваші зроблені справи повернуться до вас сторицею!

Староста Іван Луценко.