Фото без описуСьогодні  на центральній площі селища біля Стели пам’яті Героям відбулася поминальна служба із вшанування світлої пам’яті наших земляків - військових Героїв, які загинули в російсько-українській війні.

Священики  Старосинявського благочиння  православної церкви України   із Благочинним Старосинявської громади о.Михайлом  Самуляком, настоятелем храму Святого Пророка Іллі в с.Адампіль, провели поминальну службу за  загиблими у війні нашими земляками-військовими та силою української молитви  усі разом просили захисту Господнього всім військовим, котрі захищають Україну на фронті.

Участь у спільній молитві взяли родини загиблих Героїв, жителі громади, працівники селищної ради, селищний голова Віталій Здебський, представники установ та організацій, котрі діють на території громади.

У ці непрості для України місяці  віряни з різних куточків Світу часто звертаються до Бога і просять захисту та благословення для українських військових.

Загиблим – вічна шана і світла пам'ять!

За матеріалами заходу.