Фото без описуУ с.Заставці  тривають роботи із благоустрою  місцевого кладовища та території поблизу.У співпраці селищного голови Віталія Здебського із ТОВ «Енселко-Агро» наразі згрейдерували відрізок дороги в с.Заставці до місцевого кладовища.

Староста села Володимир Матіяш спільно із жителями села організувалися для прибирання території, оплатили послуги  комунальної техніки, яку додатково залучали для проведення важких робіт із благоустрою. Так, за допомогою тракторів КП «Старосинявський центральний водоканал №1» та КП «Старосинявський комунгосп» здійснили корчування, розчистили прилеглу до кладовища територію. За допомогою  рятувальників 34-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області (смт Стара Синява) зроблено розчистку старих дерев.

Відрізок дороги планують засипати щебенем та вирівняти, щебінь надають  ТОВ «Енселко Агро».

Старосинявська селищна рада щиро дякує за співпрацю керівництву ТОВ «Енселко Агро»,  представникам агрокомпанії Олені Романенко та Вадиму Муравському.

За матеріалами Заставецького старостинського округу.