Фото без описуУ селищній раді завершили роботу постійні депутатські комісії, котрі розглянули усі питання, що запропоновано винести на розгляд 42-ої чергової сесії селищної ради.

Робота постійних депутатських комісій тривала понад три години, під час роботи яких депутати детально розглянули  98 проєктів рішень сесії, внесли свої доповнення, пропозиції та зауваження.

Депутати  селищної ради детально зупинилися на  проєкті рішення  сесії «Про внесення змін до селищного бюджету Старосинявської селищної територіальної громади на 2023 рік.», обговорили проєкти рішень із земельних питань та програм розвитку громади.

Засідання проводили голови постійних депутатських комісій: Володимир Кондратюк, (постійна комісія з питань регламенту, прав людини, законності, запобігання корупції, депутатської діяльності та  етики); та Андрій Сопрук (постійна комісія  з планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку), спільне засідання; Василь Процюк (постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, будівництва,  земельних відносин,  агропромислового комплексу та охорони навколишнього природного середовища); Тетяна Романенко (постійна комісія  з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я  та соціального захисту).

Участь в роботі постійних  депутатських комісій селищної ради взяли: селищний голова Віталій Здебський, секретар селищної ради Світлана Лакуста, перший заступник селищного голови Олександр Попик, заступники селищного голови Андрій Карпушин та Надія Вікарська.

Усі питання та пропозиції депутати винесли на голосування на розгляд чергової сесії селищної ради, яка відбудеться завтра, у п’ятницю  29 вересня 2023 р. о 10.00.

За матеріалами роботи постійних депутатських комісій.