Фото без описуСьогодні селищний голова Віталій Здебський провів особистий виїзний прийом громадян в с.Сьомаки. На прийомі побувало  14-ро  осіб, які зверталися з приводу надання консультації та допомоги у вирішенні особистих і робочих питань.

• Щодо реєстрації  права власності земельних ділянок в даний час;
  • оплата комунальних послуг і чи є певні компенсаційні виплати на це;;
  • ремонт критичних ділянок під’їзної дороги до с.Сьомаки, враховуючи  соціальні угоди із орендарями паїв;
  • організації руху автобусних маршрутів через село Сьомаки, оскільки людям важко добиратися до центру громади;
  • виділення земельних ділянок жителям Сьомаки;
  • чи проведена реєстрація  громадських пасовищ (на разі на громадські пасовища виготовлена технічна документація, затверджена та є зареєстрована в реєстрі речових прав на нерухоме майно за територіальною громадою в особі Старосинявської селищної ради);
  • благоустрій прилеглих територій до будинків, які нині пустують у селі;
  • чому не працює автоматика на башті, з якої постачають воду в село;
  • очистка криниці біля місцевого ставка;
  • догляд за домашніми собаками, котрі бігають селом і лякають людей;
  • прибирання від відходів громадських пасовищ, які закидали гіллям;
  • належне поводження орендарів із громадськими пасовищами, котрі виділені для випасання худоби жителів села.

Участь  у вирішенні та обговоренні питань взяли: начальник відділу земельних відносин виконкому селищної ради Наталія Гноянко, начальник відділу  з питань соціального захисту населення виконкому селищної ради Олена Карпович, діловод  Катерина Гурина.

Усі питання обговорено під час прийому громадян, доручено службам відповідно до виконання ними своїх функціональних обов’язків  взяти під контроль вирішення актуальних для громадськості питань, надано роз’яснення та консультації.

За матеріалами виїзного прийому громадян.