Фото без описуСьогодні відбулася оперативна нарада під керівництвом селищного голови Віталія Здебського  із працівниками ДСНС, де розглянули питання  щодо укомплектованння ,,Пунктів Незламності,, згідно рішення КМУ №1401.

Відповідно до статті 12-1 Закону України “Про правовий режим воєнного стану”, Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. № 64 “Про введення воєнного стану в Україні” Кабінет Міністрів України затверджено Порядок організації та функціонування пунктів незламності, згідно якого мають працювати «пункти незламності», в тому числі і на території Старосинявської громади.

Рекомендовано органам місцевого самоврядування та керівникам суб’єктів господарювання організувати роботу із забезпечення функціонування пунктів незламності відповідно до Порядку.

За матеріалами наради.