Фото без описуТрадиційно у другу суботу вересня  відзначається День фізичної культури і спорту в Україні, який цього року припадав на 9 вересня.

У рамках проведення спортивних заходів до Дня фізичної культури і спорту України 7 вересня у Старосинявському ліцеї ім. О.Романенка  був проведений велопробіг, у якому взяли участь учні-спортсмени та тренери-викладачі  Старосинявської ДЮСШ. Метою велопробігу було вшанування  пам’яті Героїв, які загинули за Україну. (Про що детальніше  інформували: https://starosynjavska-gromada.gov.ua/news/1694091785/

8 вересня  2023 року  в Старосинявському ліцеї ім.О.Романенка  проведено КВЕСТ «Time for sport»  - 2023, де  вихованці та тренери – викладачі Старосинявської ДЮСШ також взяли активну участь.

З привітальним словом до учасників квесту  звернувся  Старосинявський  селищний голова  Здебський Віталій Едуардович, який нагородив грамотами селищної ради працівників Старосинявської дитячо-юнацької спортивної школи та привітав із професійним святом, подякував за нелегку професійну стежину – виховання сучасної молоді в умовах воєнного стану.

Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради  Пузирук Олександр Миколайович привітав усіх причетних до Дня фізичної культури та спорту, вручив  грамоти  усім вчителям фізичної культури  Старосинявської громади.

За матеріалами Старосинявської  ДЮСШ