Фото без описуМистецько-освітянська акції «VIVAT» – це підсумок праці, яка вже приносить плоди пізнання, розуму, терпіння і наполегливості. Щоб вшанувати учнівську молодь Старосинявської громади та тих, хто,  долаючи труднощі, впевнено крокує вперед, досягає нових висот у науці, у мистецтві, спорті, звеличує рідну землю, примножує її славу.

До Пасічнянського ліцею імені Ігоря Русого на свято прибули шановані гості: селищний голова Віталій Здебський, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради, депутат Старосинявської селищної ради Олександр Пузирук, заступник начальника відділу Наталія Сивопляс, головні спеціалісти відділу, керівники, педагоги закладів освіти громади.

Фото без опису

Цьогорічне свято особливе. У 2008 році з ініціативи Ігоря Петровича Русого, тодішнього начальника відділу освіти Старосинявської районної державної адміністрації, була започаткована мистецько-освітянська акція «Віват», мета якої – вшанування праці тих, хто до вершин Олімпу веде своїх вихованців, звеличення тих, хто є гордістю Старосинявщини. 15 років щорічно ми збираємося у ці травневі дні і говоримо «ВІВАТ» переможцям предметних олімпіад, конкурсів, юним науковцям, спортсменам, художникам, майстрам, їх наставникам… З метою вшанування пам’яті Вчителя, його сподвижницької праці, жертовного подвигу мистецько-освітянська акція віднині носитиме ім’я Ігоря Русого.

Фото без опису

Лауреатами мистецько-освітянської акції «VIVAT» імені Ігоря Русого у 2022-2023 н.р. стали 22 здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти та 26 вихованців закладів позашкільної освіти. Вручено подяки 29-ти педагогічним працівникам, чиї вихованці здобули вагомі перемоги на обласному та всеукраїнському рівнях.

Працюємо далі!  Розвиваємо молодь краю! Все буде Україна!

За матеріалами відділу освіти.