Цієї весни благодійний концерт на підтримку ЗСУ «Народжені у вишиванках», приурочений Всесвітньому дню вишиванки та Дню матері, зібрав чимало жителів громади  на центральній площі селища. Організатори заходу:  Старосинявська селищна рада, відділи - культури, національностей та релігій  і освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради.

За участі працівників та аматорів Старосинявського  центрального Будинку культури «Ритм», викладачів та учнів Старосинявської дитячої мистецької школи, бібліотечних працівників,  освітян громади  організовано виставки народно-прикладного мистецтва, концертні номери, лотереї, марш центром селища учнівської молоді у вишиванках.

Участь у ярмарці  взяли працівники сільських закладів культури за підтримки старост сіл та діловодів селищної ради.

Виставки декоративно-прикладного мистецтва були представлені працівниками Старосинявського будинку творчості. Також були представлені творчі роботи та випічка від сім’ї Благодирів.

У підсумку благодійного заходу зібрали 17300 грн., які будуть направлені на підтримку наших військових.

За матеріалами заходу.