Фото без описуСьогодні Старосинявська селищна рада  отримала гуманітарну допомогу для дітей внутрішньо переміщених осіб – демісезонний одяг для дітей різних вікових категорій в кількості 215 пакетів.

Старосинявський селищний голова Віталій Здебський  звернувся до агенції регіонального розвитку Хмельницької області (директора Катерини Савчук) з проханням  посприяти у виділенні внутрішньо переміщеним особам благодійної допомоги.

Дякуючи оперативності керівництвам та розуміння непростої ситуації  наразі отримали  гуманітарну допомогу для дітей переселенців таких категорій: діти віком до 3 місяців – 4 дитини; 12 місяців – 9 дітей; 2-3 роки – 27 дітей; 5 років – 49 дітей; 7 років – 52 дитини; 14 років – 74 дитини.

Усім батькам-переселенцям  потрібно звернутися за отриманням допомоги за адресою: адмінбудинок селищної ради, вул.Івана Франка,8, смт Стара Синява, контактна особа Інна Шуляк, моб. тел. 097-066-07-15. Понеділок-п’ятниця  від  8.00 до 17.00.

Старосинявський ЦСССДМ