Фото без описуРятувальники Хмельницького районного управління ГУ ДСНС в Хмельницькій області провели спеціальне навчання для старшокласників окремих  навчальних закладів з метою популяризації та важливості професії вогнеборця-рятувальника.

Провели для школярів захід в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» Для ознайомлення із професією рятувальника, вогнеборці провели для учнів демонстрацію пожежної техніки та її можливостей.

Діти мали нагоду посидіти в пожежному автомобілі, оглянути пожежну техніку та рятувальне обладнання. Рятівники розповідали про ті надзвичайні події, з якими зустрічаються в реальному житті.

Також працівники ДСНС нагадали учням правила безпеки життєдіяльності та пояснили, чому так важливо їх дотримуватися. Серед учнів були розповсюджені пам’ятки та листівки застережливого характеру.

Діти із захопленням взяли участь у заході, задавали багато питань працівникам пожежно-рятувальної частини, а також фотографувалися на згадку.

За матеріалами  Хмельницького районного управління
ГУ ДСНС України у Хмельницькій області