Фото без описуТворче та естетичне виховання підростаючого покоління є головною метою, яку  наслідують викладачі Старосинявського будинку творчості школярів. Адже  міцний фундамент знань та кругозір  вихованців  закладається і формується змалечку. Діти – то  наше майбутнє!

Нещодавно завершився Всеукраїнський конкурс - виставка-конкурс "ТАЛАНОВИТІ! НАПОЛЕГЛИВІ! УСПІШНІ!" , в якому вихованці будинку творчості школяра отримали перемоги та показали гарні результати виконання творчих робіт.

За підсумками журі визначені переможці, які нагороджені грамотами, а їх керівники подяками: гурток "Чарівні клаптики"- керівник Брушко Лідія Іванівна;  гурток "Природа і фантазія" - керівник Литвинюк Світлана Миколаївна;  гурток "Народний розпис "- керівник Нуцаль Наталія Миколаївна.  Вітаємо вихованців та викладачів Старосинявського Будинку творчості школярів з перемогою!

А зараз вихованці продовжують трудитися над творчими проєктами: «Весна життя, весна надії». Діє виставка робіт здобувачів освіти Старосинявського Будинку творчості школярів.  З кожним днем все ближче тепла весна  і наша Перемога! Гуртківці "Народного розпису" виконали творчі малюнки на виставку "ВЕСНА ПОДІЛЛЯ".

Роботи наповнені світлом, добром і весняним теплом.

Гурток "Народний розпис" очолює керівник гуртка Наталія Нуцаль.

Все буде Україна!

За матеріалами Старосинявського БТШ