Фото без описуСьогодні зранку у свято Благовіщення на окраїні центральної площі Старої Синяви екологічну чисту, якісну сільськогосподарську продукцію представили аграрії Старосинявської громади напередодні великодніх свят.

Учасники сільськогосподарської ярмарки, які запропонували відвідувачам найкраще від сільгоспвиробника, із приватних господарств: вироби ручної роботи та домашня випічка, домашня продукція, прибули на місце із самого ранку. Підприємці-аграрії: ФОП "Мельник Світлана Василівна" (с.Івки) привезли м'ясо свинини; ФГ "Гринчук" (смт Стара Синява) - овочі, зернові вироби, олія; ПрАТ "Хмельницький рибгосп" (смт Стара Синява, керівник Андрій Гончаров) - живу рибу; ДП ДГ «Пасічна» (керівник Віталій Таєнчук, с.Пасічна) – хліб, молочна продукція; фермерське господарство «Міраж М» (с.Паньківці, Галина Яцишина) – яблука із власного саду;   пасічник Леонід Логвін – мед; Олександр Дорожко (с.Цимбалівка) – воскові вироби, домашня випічка, паски.

Організатор ярмарки – Старосинявська селищна рада - дякують усім учасникам-аграріям за спільну справу, підтримку жителів громади в цей непростий час та розуміння.

Продукція від виробників, вирощена у власних господарствах, вироблена своїми руками відрізнялася не лише якістю, а й пропонувалася присутнім від щирого серця. Нехай вам щедро родять ниви та успіх супроводжує ваші справи!

Оргкомітет.