Фото без описуСтаросинявська громада  зібрала  чергову допомогу захисникам на фронт Протягом вихідних селищний голова Віталій Здебський з волонтерами - старостою Юрієм Скакуном, Олегом Лучіцьким  зі Старосинявської громади  з’їздили на лінію фронту, завезли допомогу, поспілкувалися та передали захисникам необхідні речі.

За сприянням  селищного голови Віталія Здебського та активної підтримки жителів Старосинявської громади, старост населених пунктів, в.о. директора Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ "Львівська політехніка" Олексія Матвєєва, бійцям на передову доставили: поліетиленову плівку, скотч, цвяхи, мотузки (за сприянням керівництва ТОВ "ЕлеваторБуд Інвест", котрі виділили пальне для поїздки); лопати, кирки, сокири, молотки (зібрали жителі громади із старостами); теплі речі: шапки, устілки, носки, спідню білизну, майки, рукавиці (працівники Держпродспоживслужби у Старій Синяві та жителі і староста Цимбалівського старостинського округу); продукти: часник сушений, сухарі, хліб, борщові  та супні сушені набори, солодощі (підготували за сприянням в.о. директора Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ "Львівська політехніка" Олексія Матвєєва; речі: окопні свічки, які виготовили працівники Територіального центру соціального обслуговування, маскувальні сітки, виготовлені працівниками освіти, культури та студентами коледжу, обереги для захисників від вихованців Старосинявського Будинку творчості школярів, яблука (за сприянням депутата селищної ради, керівника ПСП "Обрій" Олександра Крота. Особистий транспорт надав  ветеран АТО Олег Лучіцький.

Передали  згідно звернення військових про допомогу, особисто бійцям  - представникам однієї з військових частин, де служать наші земляки, необхідні  речі для облаштування бліндажів, виготовлені власноруч чоловіками  нашої громади.

Допомогу організовано у співпраці селищної ради, жителів громади, старост сіл. Щира вдячність усім мешканцям громади, хто підтримав!

Військові передали селищному голові Віталію Здебському подяку для усіх  жителів  Старосинявської громади: «Дякуємо усім небайдужим родинам,  усім жителям, які активно беруть участь у допомозі військовим України. Зроблено ще один важливий крок до перемоги!»

Незважаючи на важкий час, що нині доводиться переживати українцям, мешканці нашої громади єднаються для допомоги.  Продовжуємо трудитися в тилу для всебічної підтримки українських захисників.

Кожен крок нашої допомоги необхідний для підтримки воїнів.

Міцного оберегу вам, захисники! Нехай кожен день наближає перемогу!

Виконком селищної ради