Фото без описуСелищна рада продовжує збір необхідних продуктів на передову. Селищний голова Віталій Здебський у співпраці із ПСП "Обрій" (керівник Олександр Крот, депутат Старосинявської селищної ради) та жителів Сьомаківського старостинського округу (діловод селищної ради Катерина Гурина) організували збір овочів та фруктів для виготовлення сухих напівфабрикатів для приготування страв бійцям. Приватне сільськогосподарське підприємство «Обрій) (с.Теліжинці) надало безкоштовно  500 кг  відбірних яблук на переробку - для  сухофруктів ЗСУ.

Жителі Сьомаківського старостинського округу зібрали необхідні овочі для приготування борщових наборів (цибулю, часник, буряки, моркву, картоплю).

За сприянням селищного голови  Віталія Здебського та в.о. директора Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ "Львівська політехніка" Олексія Матвєєва фрукти  та овочі сушили  при допомозі працівників коледжу, виготовляли сухі борщові набори.

Тепер посилки їдуть на передову  для наших захисників на фронті.

Дякуємо за захист, дорогі  бійці! Нехай  щодень оберігає вас Ангел-Охоронець!

Виконком селищної ради