На понеділок, 13 лютого, НЕК «Укренерго» не лімітує величину навантаження на область. Але, внаслідок останньої масованої атаки, в північних громадах Хмельниччини можливі мережеві обмеження. Тому, на півночі області усе-таки можуть бути відключення основних черг за Графіком погодинних відключень, але тільки в періоди максимального навантаження, а саме з 08:00 до 11:00 та з 17:00 до 22:00.

Решта області завтра буде споживати електричну енергію без погодинних відключень.

Але, зверніть увагу, ситуація в енергосистемі країни динамічна, у разі нових атак, суттєвого погіршення погодних умов чи інших факторів – НЕК «Укренерго» може довести ліміт і протягом дня.

Нагадуємо про важливість раціонального використання електричної енергії, особливо у години максимального навантаження. Не варто вмикати одночасно всі прилади – це перевантажує мережу і може спричинити у ній технологічні пошкодження.

Підписуйтесь на телеграм канал АТ «Хмельницькобленерго» – дізнавайтеся новини оперативно.

Відділ зв’язків з громадськістю