Фото без описуКожен справжній українець має за честь  виконати  основне завдання з тилу – підтримки та все можливої допомоги наших  військових на передовій.  До акції підтримки захисників мирних земель України активно долучилися працівники культури Старосинявської громади, котрі об’єдналися для важливої місії допомоги ЗСУ спільно з органами місцевого самоврядування та жителями громади.

Працівники  Пасічнянського сільського будинку культури  долучилася до акції "Допоможи армії" -  зібрали необхідну постільну білизну,  теплі ковдри, овочі та фруктів для захисників Бахмута.

Підтримав кожен, хто чим міг, сприяв нашим бійцям переживати надскладні умови «зимового фронту». Об’єднавши всі сили – з упевненістю  прямуємо до Перемоги України!

Старосинявський Будинок культури