Фото без описуСтаросинявська громада відправила чергову допомогу захисникам на фронт. Дякуємо усім небайдужим родинам, які активно беруть участь у допомозі військовим України. Незважаючи на важкий час, що нині доводиться переживати українцям, мешканці нашої громади єднаються для допомоги. Час показує – в єдності ми сила!

Продовжуємо трудитися в тилу для всебічної підтримки українських захисників.

За сприянням  селищного голови Віталія Здебського  та активної підтримки жителів Старосинявської громади, старост населених пунктів   передали бійцям  - представникам однієї з військових частин, де служать наші земляки, необхідні  речі для облаштування бліндажів, виготовлені власноруч чоловіками  нашої громади.

Допомогу організовано у співпраці колективу селищної ради, старости Паплинецького старостинського округу Юрія Скакуна, окремих жителів сіл, які  підтримали ініціативу допомоги захисникам. Щира вдячність усім, хто підтримав!

Кожен крок нашої допомоги необхідний для підтримки воїнів.

Міцного оберегу вам, захисники! Нехай кожен день наближає перемогу!

Виконком селищної ради