Фото без описуШановні працівники енергетичної галузі! Щиросердно вітаю з професійним святом – Днем енергетика, яке відзначається щороку 22 грудня! Це свято об’єднує людей, які віддають всю свою енергію, сили, знання та вміння заради благородної справи – дарувати світло і тепло кожній оселі та забезпечувати стабільне функціонування всіх галузей економіки країни.   2022-го  року вам вдається це непросто…

Дорогі працівники енергетичної галузі, у час воєнного стану в країні, вам як ніколи доводиться щохвилини боротися на своєму енергетичному фронті, забезпечуючи населення електроенергією, відновлюючи пошкоджені лінії та підстанції внаслідок російської агресії на мирні землі України…

Важливість та значимість вашої професії давно визнана людьми.  Висловлюю слова вдячності та поваги теперішнім працівникам та ветеранам галузі, які присвятили цій сфері діяльності значну частину життя. Низький уклін вам за напружені робочі будні, складні графіки праці в надзвичайно важких умовах повномасштабної війни.

З нагоди професійного свята бажаю всім працівникам енергетичної галузі, насамперед, мирного неба, перемоги над темрявою, активного відновлення енергетичної галузі, безаварійної роботи, нових здобутків, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров'я, добра, достатку вам та вашим сім'ям, успіхів у всіх починаннях, благополуччя і злагоди. Нехай міцним оберегом для вас  буде Ангел-Охоронець в усіх починаннях і справах!

З повагою,
селищний голова  Віталій  ЗДЕБСЬКИЙ